|
Kes on inimene ja mis on tema tegevuse eesmark siin Maa peal? Miks on inimene astunud korvale oma tegelikust arenguteest ja asunud havitama koduplaneeti Emakest Maad, olles sellisena koige kahjulikum olend nii sellel planeedil kui ka kogu Universumis? Sellisel kriitilisel ajaperioodil, mil inimkond on teel kuristikku, pakub Vene vaimne opetaja, Viimse Testamendi Kiriku nime kandva uue vaimse liikumise juht Vissarion opetust, mis aitab uletada nii ilmalikust kui ka dogmaatilisest religioossest maailmavaatest tulenevat killustatust. See on opetus inimese taevasest ja maisest paritolust, vaimu ja mateeria kooseksisteerimisest. Sellele opetusele tugineb Laane-Siberis, Sajaanide eelmaestikus 1990. aastatel Vissarioni loodud okokogukond, mis on rajamas uut uhiskonda ja seab igapaevaelus esikohale hinge arendamise armastavate ja harmooniliste suhete kaudu uksteise ja loodusega. Sellest raamatust leiab lugeja Vissarioni antud esmased opetuslikud alused, mida tema jargnevad raamatud avavad konkreetsetes elulistes olukordades, vastates inimeste esitatud kusimustele. Получить ссылку |
Introduction au Nouveau Testament. T. 4. P. 2
Автор: Jean-David Michaelis
Год издания:
Примечание: Введение в Новый Завет. Полный вариант заголовка: «Introduction au Nouveau Testament : Tome 4. Partie 2 : 4 edition, traduite sur la 3 edition de Herbert Marsh, eveque de Peterborough, faite a Londres en 1819 / par Jean-David Michaelis ; avec une partie des notes de S.G. et des notes nouvelles, par J.J. Cheneviere».
Introduction au Nouveau Testament. T. 1. P. 1
Автор: Jean-David Michaelis
Год издания:
Примечание: Введение в Новый Завет. Полный вариант заголовка: «Introduction au Nouveau Testament. Tome 1. Partie 1 / par Jean-David Michaelis ; traduite sur la 3 edition de Herbert Marsh, eveque de Peterborough, faite a Londres en 1819 ; avec une partie des notes de S.G. et des notes nouvelles, par J.J. Cheneviere».
Oudusesarv.Orpheuse Raamatukogu
Автор: Edward Frederic Benson
Год издания:
"M. R. Jamesi ja William Hope Hodgsoni korval tahtsaima 20. sajandi alguse inglise ouduskirjaniku E. F. Bensoni (1867–1940) tondijuttude paremikust leiab lugeja nii klassikalisi maamoisate viirastuvaid asukaid, kelle hingel traagiline veresuu rahuneda ei luba, roskete surnuaedade kodunevaid kooljaid, satanistlikke rituaale oovastava atmosfaariga salajastes lossikambrites, iidsete kultuspaikade sajandite taha ulatuvat raudset haaret, kohutavaid limaseid hiidsuuri olendeid, Egiptuse muumiate needust, Alpide korgmaestikes elunevaid jalke poolinimesi-poolahve, esoteerilisi rituaale, aga ka viirastuvaid ammusurnud lapsi kaugest ja onnelikust minevikust.E. F. Bensoni tondijutte iseloomustab psuhholoogiline usutavus, peene ja tundliku pintsliga valja joonistatud karakterid, angistav ja unenaoline atmosfaar, midagi varjamata edasi antud ja hasti visualiseeritud oudused ning kirjaniku enda keerukale ja puritaanlikule lapsepolvekodule viitavad painajalikud lapstegelased."
Eesti infouhiskonna aastaraamat 2011/2012
Автор: Karin Kastehein
Год издания:
Eesti e-riigi jaoks olid 2011. ja 2012. aasta juubelihongulised. 17.detsembril 2011 sai 10-aastaseks uks meie e-riigi ja turvalise andmevahetuse alustalasid – X-tee, ning 2012. aasta jaanuaris moodus 10 aastat esimese ID-kaardi valjaandmisest. Hea meel on todeda, et need 1990.aastate lopus tehtud otsused on ennast oigustanud ning kaesoleva aasta 3.detsembril anti juba 100 miljones digiallkiri. Lisaks juubeliteemadele keskendub seekordne Eesti infouhiskonna aastaraamat ka kahe viimase aasta olulisematele valdkondadele nagu avatud andmed, roheline IT, kuberturvalisus ja ulikiire interneti arendamine. 1996. aastast jarjepidevalt Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi riigi infosusteemide osakonna (RISO) poolt ullitavate Eesti infouhiskonna arendamist kajastavate aastaraamatute eesmark on tosta nii kodumaise kui valisriikide avalikkuse teadlikkust Eesti infouhiskonna alastest arengutest. Traditsiooniliselt kasitleb aastaraamat eelkoige avaliku sektori poolseid algatusi ja projekte infouhiskonna arendamisel, ent uha suurem osakaal valjaande mahust kuulub ka muudele – nii erasektori kui kolmanda sektori – initsiatiividele ja tegemistele, muutes nii raamatu ulevaatlikuks tagasivaateks eelnevale aastale infouhiskonna valdkonnas. Varasemad aastaraamatud on leitavad RISO kodulehelt http://www.riso.ee/et/publikatsioonid/aastaraamatud (eestikeelsed) ja http://www.riso.ee/en/publications/natpublications (ingliskeelsed).
LasseMaia detektiiviburoo. Raamatukogumoistatus
Автор: Martin Widmark
Год издания:
Valleby raamatukogust kaob vaartuslikke raamatuid. Kuidas see ometi voimalik on, kui niisama, raamat poues, ei ole voimalik raamatukogust valja hiilida –koik need hinnalised raamatud peaksid hairesusteemi otsemaid undama?Lasse ja Maia on hammingus, politseiulemast raakimata. Kes on see, kes raamatuid pihta paneb? Ega ometi…
Чтобы скачать книгу, отключите блокировку рекламы. Спасибо!