Скачать книгу - Мистецтво війни



«Закони війни учителя Суня» (Так буквально перекладається всесвітновідоме «Мистецтво війни») – це стародавній (йому понад 2500 років!) китайський трактат, авторство якого приписується генералу й стратегу Сунь Цзи, що жив наприкінці періоду Чуньцю або ж на початку періоду Чжаньго. Не треба думати, що цей текст –лише відголосок сивої давнини, цікавої лише історикам. Натомість його і сьогодні вивчають, наприклад, в армії США, на філософських та політологічних студіях провідних університетів світу. Сунь Цзи вважав війну необхідним злом. Війну бажано вести швидко щоб уникнути економічних втрат та поступово зростаючого внутрішнього супротиву (опозиції знаті та невдоволення населення), або ж вести її на території супротивника задля використання його, а не власних ресурсів. Він вважав, що стратегія – це не є планування в сенсі роботи по розробленому списку завдань, але скоріше, що це вимагає швидкої та адекватної реакції на умови, які змінюються. Отже, цей трактат – не стільки про військові дії, скільки про організацію мислення і мас людей.


Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди

Автор: Мари Кондо

Год издания: 

Чи бувало таке, що ви цілий день невтомно прибирали, а невдовзі побачили, що ваше помешкання чи робоче місце знову захаращене непотребом? Якщо так, дозвольте поділитися своїм секретом успіху. У цій книжці я зробила висновок, як навести лад у вашому просторі так, щоб це змінило ваше життя назавжди. Гадаєте, це неможливо? Це звична реакція – і не дивно, адже майже кожен із нас переживав «ефект зворотної дії» хоча б раз, якщо не кілька разів, після прибирання дому. Метод КонМарі – простий, розумний, ефективний спосіб позбутися безладу назавжди. Почніть викидати непотріб. Тоді організуйте свій простір – ретельно, повністю, за один раз.


Давид і Голіаф: Аутсайдери, невдахи і мистецтво перемагати гігантів Давид і Голіаф: Аутсайдери, невдахи і мистецтво перемагати гігантів

Автор: Малколм Гладуелл

Год издания: 

Ця книжка про те, як подолати труднощі, якщо ти не велет Голіаф, а звичайна людина. Чому сила не завжди є запорукою перемоги? Як перетворити свої недоліки на переваги? Що робити в абсолютно безвихідних, на перший погляд, ситуаціях? Щоб відповісти на ці та інші питання, Малколм Гладуелл переосмислив біблійну легенду про аутсайдера Давида та фаворита Голіафа. Автор доводить, що успіх не залежить від надійності обладунків та сили м’язів. Адже переваги можуть легко перетворитися на вади і навпаки. У книжці наведено історії з життя реальних людей, талановитих та звичайних, відомих і не дуже. На їхньому прикладі автор доводить, що наші уявлення про переваги й недоліки хибні. Саме аутсайдери здатні подолати могутніх фаворитів.


Архітектура. Монументальне мистецтво Архітектура. Монументальне мистецтво

Автор: Колектив авторів

Год издания: 

У першому томі розкрито історію, художньо-стильове та жанрове розмаїття української церковної архітектури і монументального мистецтва; подано мистецтвознавчий аналіз визначних пам’яток; висвітлено національну інтерпретацію стилів бароко, класицизму, романтизму, модерну у контексті загальноєвропейського мистецького процесу. Для мистецтвознавців, істориків, музеологів, культурологів, митців, колекціонерів та всіх тих, хто цікавиться, шанує та вивчає українську культуру. The first volume reveals the history, artistic, stylistic and genre diversity of Ukrainian church architecture and monumental art. Artistic analysis of landmarks is presented and national interpretation of baroque, classical, romantic, and modern art in the context of pan-European process is described. For art critics, historians, museum experts, culturologists, artists, art collectors and all those who are interested, honor and study Ukrainian culture.


Мистецтво сновидінь Мистецтво сновидінь

Автор: Карлос Кастанеда

Год издания: 

А ви знали, що спати – це теж мистецтво? Давня шаманська техніка, осягнувши яку можна прочинити двері до інших світів. Мандрувати простором, який будується в нашій уяві, і виходити за його межі. Усе це можливо лише під час сну – наймістичнішого і найзагадковішого процесу. Та чи можна його контролювати? Чи здатна звичайна людина створювати сновидіння та усвідомлювати їх?