Найти книгу: "Буря в склянці води. Захоплива фізика повсякденного життя"


Буря в склянці води. Захоплива фізика повсякденного життя Буря в склянці води. Захоплива фізика повсякденного життя

Автор: Хелен Черски

Год издания: 2016

Кавові плями, попкорн та улюблені магнітики на холодильнику. Ці речі оточують нас у повсякденному житті. А чи міркували ви над тим, що спільного між ними та зміною клімату, енергетичною кризою й медичними інноваціями? І до чого тут узагалі фізика? Просто та з гумором Елен Черскі пояснює, які наукові ідеї ховаються за буденними явищами та як усе це тісно переплітається між собою. Чому в качок не мерзнуть лапи, коли вони ходять по кризі? Чому кетчуп так повільно витікає з пляшки? Чому молоко, яке ми додаємо до кави або чаю, схоже на грозові хмари? Надзвичайні фізичні закони, під вплив яких ми щодня потрапляємо та яких не помічаємо й не можемо пояснити. Закони, які є універсальними та діють будь-де – і на вашій кухні, і в найвіддаленіших куточках усесвіту.
Життя, якого не було Життя, якого не було

Автор: Генри Лайон Олди

Год издания: 


Здоровенькі будьмо! Рецепти на всі випадки життя Здоровенькі будьмо! Рецепти на всі випадки життя

Автор: Группа авторов

Год издания: 

«Автор цих анекдотів – народ» – не втомлюється повторювати Олексій Кононенко у своїй семибарвній-семи-струнній серії із 7 книг «Антологія українського анекдота «Українська веселка». Він не один рік збирав, упорядковував і супроводжував авторськими текстами ці збірники і веселих, і сатиричних історій та примовок. Український народний гумор має віковічне коріння, на якому виростає та рясно родить і сучасний сміхограй. Тут є і так звані «мандрівні» сюжети, і дружні «позички» з гумору інших народів, є посилання на конкретних співтворців деяких гуморинок і тематичні варіанти анекдотів. Книги цієї серії мають яскраві своєрідні теми, і кожну із них адресовано широкому колу читачів. Смійтеся на здоров’я!

Життя в житті: Символи-вогні Життя в житті: Символи-вогні

Автор: Валентина Островська

Год издания: 

Символи-вогні дають очищення емоційне. Шліфують Душу. Прийшов той час, коли люди у своєму розвитку дійшли такого рівня, що необхідні нові, а скоріше давно забуті, допоміжні важелі регулювання особистого «Я» в сфері емоцій. Відомо, що люди мають творчу силу для того, щоб будувати кліше – образи в стані збудження. Залежність від надбудов у кожного своя, і – має різну силу. Ніхто інший не в змозі допомогти особистості звільнити свій простір життя від власноруч збудованих паразитів розуму.

Що записано в книгу життя Що записано в книгу життя

Автор: Михайло Коцюбинський

Год издания: 

«Що записано в книгу життя» Михайла Коцюбинського – психологічна новела про душевні муки головного героя, який змушений вивезти рідну матір в зимовий степ на смерть***. Чи переможе те єдине почуття, що навічно записане в життєву книгу – любов? Найвідомішими творами автора є «Тіні забутих предків», «Intermezzo», «Дорогою ціною», «Цвіт яблуні», «Ялинка», «Хо», В путах шайтана», «На камені», «Під мінаретами» тощо. Михайло Коцюбинський – український письменник-імпресіоніст, майстер психологічної прози.

Стратегії життя, або Як з’їсти тістечко і далі його мати Стратегії життя, або Як з’їсти тістечко і далі його мати

Автор: Кшиштоф Зануссі

Год издания: 

Кшиштоф Зануссі (нар. 1939 р.) – видатний польський режисер, сценарист і письменник, лауреат багатьох кінофестивалів – Каннського (1980 р.), Венеціанського (1982 і 1984 р.), ХХІІ Московського (2000 р.) та ін., володар численних призів, серед яких – премія ім. Параджанова «за внесок у світовий кінематограф» на Єреванському міжнародному кінофестивалі (2005 р.). У видавництві «Фоліо» 2013 р. вийшла друком збірка спогадів митця «Час помирати». «Стратегії життя, або Як з’їсти тістечко і далі його мати» (2015) – нова книжка Кшиштофа Зануссі, в якій він розмірковує над ключовими питаннями людського буття, як-от любов, творчість, мораль, релігія. Автор посилається не лише на приклади із власного життя, але й оздоблює видання сюжетами зі своїх кінострічок. До кожного розділу додаються к’юаркоди, за якими можна подивитись в Інтернеті уривки з фільмів режисера, що ілюструють той чи інший сюжет, описаний у книжці.