Найти книгу: "Hirmust eduni. Meediasuhtluse 8 reeglit. 4. Imago"


Hirmust eduni. Meediasuhtluse 8 reeglit. 4. Imago Hirmust eduni. Meediasuhtluse 8 reeglit. 4. Imago

Автор: Raul Rebane

Год издания: 0000

Hingamise ime. Kuidas vabaneda hirmust ja ravida haigusi Hingamise ime. Kuidas vabaneda hirmust ja ravida haigusi

Автор: Andy Caponigro

Год издания: 

Hingamises on voti igasugusele tervenemisele Tuhandeid aastaid tagasi arendasid hindu joogid ja hiina targad valja voimsad hingamiskontrolli susteemid, mida nad kasutasid hirmu alistamiseks, haiguste raviks ja valgustatuse seisundi saavutamiseks. Neis iidsetes teadustes peituvad markimisvaarsed voimed, kuna need kasutavad sedasama vaimset elujoudu, mis annab meie hingamisele elu alalhoidva jou. Hindud nimetavad seda elujoudu pranaks, hiinlased Chi'ks, heebrealased eluhinguseks, kristlased Puhaks Vaimuks. Andy Caponigro, endine kontserdikitarrist, on tegelnud inimeste hingamise abil tervendamisega juba 1970ndate keskpaigast saadik. Oma raamatus avaldab ta hingamiskontrolli sugavaimad saladused. „Hingamise ime“ varustab lugeja tervikliku hingamistehnikate susteemiga, mis voimaldab sul hakata otsekohe neid teadmisi oma vaimu ja keha tervendamiseks kasutama.

Эволюция человека. Фатум – Imago. Эволюция человека. Фатум – Imago.

Автор: Юрий Юрьевич Николаев

Год издания: 

Задавая правильные вопросы, получаем нужные, хотя иногда и смутные ответы. Хочешь мира, готовься к войне. Хочешь жить, готовься к тому, что твою жизнь захотят отнять. Хочешь любви, готовься рискнуть признаться в любви и получить отказ. Хочешь стать богом, а зачем?

Motyl (imago) Motyl (imago)

Автор: Maciej Stypulkowski

Год издания: 


12 elu mangureeglit. Vastumurk kaosele 12 elu mangureeglit. Vastumurk kaosele

Автор: Jordan B. Peterson

Год издания: 

Sunday Timesi ja New York Timesi parim bestseller kategoorias „meie aja mojukaim intellektuaal“.Reeglid? Rohkem reegleid? Tosiselt? Kas elu ei ole juba piisavalt piiranguid tais? Ja miks uldse eeldada, et mingitest reeglitest voiks abi olla? Jordan B. Peterson vaidab, et meil on reeglite suhtes vastakad tunded isegi kui teame, et need toovad meile kasu. Soakad, iseloomuga hinged tunnetavad end reeglitest veel eriti ahistatuna. Peterson vaidab aga, et ilma reegliteta muutub inimene kiiresti oma ihade orjaks ning selles pole midagi vabastavat. Latid langevad ja vaartused ahmastuvad piirini, mis ei ole enam meie vaarilised. Ta leiab, et parimad reeglid aitavad meil jouda eesmarkideni ning taisvaartuslikuma, vabama eluni.Puistades tabavaid naiteid nii oma enda elust kui ka kliinilisest toost, samuti filosoofiast, psuhholoogiast ning inimkonna vanimatest muutidest, pakub ta umbritsevale kaosele voimast vastumurki. Ta toob valja kaksteist sugavmottelist, samas ootamatult praktilist printsiipi, kuidas elada motestatud elu. Ta demonstreerib ilmekalt, et eesmark saada onnelikuks on usna mottetu ning vaidab, et selle asemel tuleks keskenduda hoopis elu motte leidmisele. Sest just see pakub kaitset kannatuste eest, millega elu meid paratamatult kostitab. Kuna inimkonnal pole veel tanapaevasel teadusel pohinevat eetikat, ei uritagi Peterson oma reeglitega lauda tuhjaks luua ning heita tuhipalja ebausuna korvale aastatuhandete tarkust ja meie suurimaid moraalseid saavutusi. Ta teeb seda, mida moistlikud teejuhid on alati teinud – ta ei vaida, et inimlik tarkus algab temast, vaid poordub oma teejuhtide poole. Ja kuigi raamatu teemad on tosised, kasitleb ta neid sageli kergel toonil ning siira monuga. Tunnustatud kliiniline psuhholoog professor Jordan B. Peterson on tuntavalt mojutanud tanapaevast arusaama isiksusest. Temast on saanud meie aja uks populaarsemaid motlejaid, kelle loengud romantilistest suhetest, Piiblist, mutoloogiast ning teistest teemadest on paelunud kumnete miljonite kuulajate tahelepanu. Ajal, mil meid on tabanud ennenagematu muutuste voog ning poliitiline polariseerumine, on tema selge ning otsekohene sonum vastutusest ja iidsete tarkuste vaartustest leidnud kolapinda terves maailmas.

Hirmust eduni. Meediasuhtluse 8 reeglit Hirmust eduni. Meediasuhtluse 8 reeglit

Автор: Raul Rebane

Год издания: 

Raamat on sonumiga inimestele, kellel on vaja kas too voi sisemise vajaduse sunnil raakida suurema arvu inimestega kui oma lahem ring. Esinemis- ja avaldamisvoimalused on viimastel aastatel kasvanud plahvatuslikult ja jarjest rohkem on vaja arvamusi ja arvajaid. Kuidas kujundada oma esinemiste ideoloogiat (oma lugu), kuidas koostada sonumeid, kuidas valmistuda esinemisteks kuni riietuseni valja on raamatus kokku voetud 8 reegliga. Oma kogemusi jagavad Eesti tippajakirjanikud, kellel on kumnete tuhandete intervjuude kogemusi. Raamatu harjutused on koostatud viisil, et neid on voimalik ka kodust uksi teha ja saavutada kiiresti oma oskuste paranemine.Kaasaeg ei ole aga ainult voimalused, vaid ka suured riskid imagole. Kriiside ja ohtude peatukkidest on voimalik oppida, mida nende valtimiseks tuleb teha.Raamatu ideoloogia votab kokku mote „Tana oli viimane paev sinu elus, kui sul vois tekkida mote suhelda meediaga ilma ettevalmistuseta!“