|
Akadeemik Anatoly Zimichevi menuraamat kasitleb psuhholoogilisest aspektist poliitilise voitluse pohimotteid. See raamat aitab selgusele jouda, kas teil on uldse eeldusi saada tippjuhiks voi poliitikuks.Teoreetilist osa taiendab pohjalik praktiliste meetodite ja votete kirjeldamine: kuidas pidada poliitilist voitlust ja saada heaks juhiks voi poliitikuks; kuidas luua ja koos hoida etnost (erakonda, kollektiivi, liitu, uhendust, seltsi) voi seda havitada; kuidas tousta etnose juhtimise tasemele ja kuidas sellel tasandil voita oma voistlejaid jne.Akad. Zimichevi kaks seisukohta:–Poliitikule ja tippjuhile on tema tousuks koige tahtsam inimestega suhtlemise vilumus. See on olulisem kui moistus, otsustavus ja teadmised.–Isiklik voim on uurike ja habras, seda tuleb pidevalt ara teenida, aga kaotada voib selle ainsa silmapilguga.Raul Rebane: tanu Zimichevi opetusele motlesin taielikult ringi teemal, kes uldse on andekas inimene, talent. Mis tuupi inimene jouab tippu, millised omadused peavad tal olema?Vajalik kasiraamat poliitikule ja tippjuhile! Получить ссылку |
Voitlustuhin. Kesk-Euroopa moiste XX sajandil
Автор: Simona Skrabec
Год издания:
Enne 1919. aastat kehtinud argumentatsioon, mis pohines keskuse ja perifeeria vahelisel suhtel, ei ole enam moeldav. Suurte paradigmade vaartuse langemise teiseks vaatuseks oli Teine maailmasoda. Ning kolmandaks vaatuseks 1989. aasta. Varjunditest tulvil kategooriate suures segadikus ei ole traditsioonilist argumentatsiooni juhtinud mottetegevus, mis pohines sisse- ja valja-arvamisel, uksnes kahe valiku vahelisel either/or-il, enam voimalik.
Koigi vastu. Kriis NSV Liidus ja voitlus voimu parast riigi juhtkonnas esimesel sojajargsel aastakumne
Автор: Viktor Suvorov
Год издания:
Valjapaistva ajaloolase, kirjaniku ja sojandusanaluutiku Viktor Suvorovi uus raamat on triloogia „Suure Aastakumne kroonika“ esimene osa, kirjutatud bestseller „Vanakuradi vanaema“ parimates traditsioonides, grandioosne 1940-te lopu – 1950-te aastate esimese poole, mil raske sojajargne kriis sundis Noukogude Liidu juhtkonda otsima riigi arengu uusi teid, sundmuste ajalooline rekonstruktsioon. See raamat on sellest, kuidas Stalini pidevad labikukkumised sise- ja valispoliitikas sojajargsetel aastatel viisid maa uliraskesse kriisi, klannide voitlusest noukogude juhtkonna sees ja nende salajastest plaanidest, poliitilistest intriigidest ja sellest, kuidas tegelikult oli korraldatud riigi ja selle satelliitide juhtimise susteem. Tolle aja sundmused said poordepunktiks Noukogude Liidu arengus ja maarasid ette jargneva NSV Liidu kokkuvarisemise ning kapitalistliku majanduse ja vaba turu triumfi. „Koigi vastu“ on meie ajaloo uus sensatsiooniline versioon, mis purustab tavalised ettekujutused ja muudid XX sajandi keskpaiga votmesundmuste pohjustest.
Villu voitlused
Автор: Eduard Bornhohe
Год издания:
Parast voitlust
Автор: Anton Hansen Tammsaare
Год издания:
Tammsaare 1905. aastal kirjutatud novell.
Raudne rusikas. Vladimir Putin ja voitlus Venemaa eest
Автор: Angus Roxburgh
Год издания:
Vladimir Putini Venemaa on osutunud Laanele tulikaks partneriks, kellest ei saanud parast Noukogude Liidu lagunemist demokraatlikku liitlast, nagu paljud lootsid. Putin kasutab energiavarusid valispoliitilise relvana ning rundab kodumaal raevukalt vastaseid, olles veendunud, et ainult tema teab…
Чтобы скачать книгу, отключите блокировку рекламы. Спасибо!